Pdat - Part Design And Tooling

HOOLIVUS

Toetame oma kliente terve tootearenduse ulatuses, esmase idee formuleerimisest teostuseni.

VASTUTUS

Kindlustame, et meie inseneride või kliendi välja töötatud 3D CAD mudelid on kooskõlas valuvormi disainiga.

KLIENDIKESKSUS

Aitame klientidel valida õiged materjalid ja sobiva pinnaviimistluse.

LOOVUS

Projekteerime parima võimaliku vormilahenduse vastavalt toote disainile. Arvestame muuhulgas vormi avanemise suundade, detailide liitekohtade, toetusribade ja vormi tõukurite paigutusega.

PÄDEVUS

Konstrueerime toote detailidele vigadeta kalded ja nurgad, et tootmine sujuks probleemideta ja võimalikult lühikese tsükliajaga.

KOOSTÖÖ

Toodame ja komplekteerime kliendi soovil lõpptoote meie partnerite juures Aasias, Eestis või Soomes. Pakume ka usaldusväärset järelteenindust valuvormide hooldamiseks, modifitseerimiseks ja remontimiseks.

Meie teenused

Valuvormide projekteerimine

Valuvormide projekteerimine

Valuvormide projekteerimine. Kindlustame, et meie kliendi välja töötatud 3D CAD mudelid on kooskõlas valuvormi disainiga. Meie insenerid kontrollivad üle Teie tööstusdisainilahenduse ning aitavad muuta seda tootmiskõlbulikuks. Aitame valida pinnaviimistlust, projekteerime korrektsed kalded, eralduspinnad, vormi sissepritse asukohad ja palju muud.

Valuvormid ja stantsid

Valuvormid ja stantsid

Valuvormid ja stantsid - valmistamine, hooldus ja remont. Projekteerime parima võimaliku vormilahenduse vastavalt kliendi tootedisainile. Juhime tähelepanu vormi avanemise suundadele, detailide liitekohtadele, toetusribade projekteerimisele ja vormi tõukurite paigutusele. Konstrueerime kliendi toote detailidele vigadeta kalded ja nurgad, et tootmine sujuks probleemideta ja võimalikult lühikese tsükliajaga.

Valuvormide hooldus ja remont

Valuvormide hooldus ja remont

Valuvormide hooldus ja remont. Et olla oma klientidele Euroopas lähedamal, pakume vormidega seoses tuge meie hoolduskeskuses Soomes, Turus. Seal hooldame, muudame ja teostame vormide remonditöid. Aitame oma klientidel vorme hooldata, pikendades nii vormide eluiga ja hoides investeeringu väärtust.

Plastiku, alumiiniumi, kummi ja silikooni survevalu

Plastiku, alumiiniumi, kummi ja silikooni survevalu

Plastiku, alumiiniumi, kummi ja silikooni survevalu. Lisaks valuvormidele aitame oma klientidel toota Hiinas ka plastdetaile. Nii suudame luua ka väärtust ettevõtetele, kelle põhitegevus ei ole tootmine vaid on pigem orienteeritud näiteks tootearendusele ja müügile. Tagame parima hinna ja kvaliteedisuhte pakkudes oma teenuseid otse oma klientidele, sõltumata tootmismahtudest.

Referentsid

Meie ettevõte

  • Pool meie meeskonnast asub Hiinas, Shenzheni piirkonnas, kus valmistame iga-aastaselt oma klientidele keskmiselt 200 erineva keerukusastmega valuvormi.
  • Meie eelised konkurentide seas on sissetöötatud EU standardid vormide hankimisel Hiinast ning kvaliteedi garanteerimine kohapeal asuva meeskonna abil.
  • Suurimat väärtust suudame luua tootmisettevõtetele, kelle põhitegevus ei ole vormide projekteerimine ja tootmine.
  • Lisaks toetame oma kliente vormide osas meie hoolduskeskuses Soomes Turus. Seal hooldame, muudame ja teostame vormide remonditöid.
  • Meie Eesti kontor tegeleb teenuste müügi- ja kliendihaldusega Euroopas.

Meie meeskond

Kai Nurmela

Kai Nurmela

Asutaja / Tegevjuht

Kai kogemused valuvormidega ulatuvad aastasse 1991, mil ta alustas oma karjääri Electroluxis. Hiljem jätkas ta tehnilise direktori ja osanikuna Alphaform AG Grupis. Aastal 2009 asutas Kai Pdat-i.

Martin Kallasvee

Martin Kallasvee

Pdat Estonia OÜ juhatuse liige

Äriarenduse taustaga aitas Martin aastal 2014 Kail asutada Eestisse Pdat Estonia haru, mille juhtimise- ja arendamisega tegeleb tänaseni.

Jarmo Salo

Jarmo Salo

Müügiinsener

Jarmo on töötanud koos Kaiga juba omal ajal Electroluxis. Enne ühinemist Pdati meeskonnaga, arendas Jarmo 7 aastat valgustehnoloogilisi elektroonkatooteid autotööstuses Hella.

Rami Kaunisto

Rami Kaunisto

Projektijuht-insener

Rami on kogenud mehaanikainsener ja valuvormide meister. Olles väga kogenud 3D disanier ja CNC programmeerija, juhib ja organiseerib Rami meie Soome tehase tööd.

Mika Ratia

Mika Ratia

Peenmehaanik-insener

Mika on üks staažikamaid Pdat-i meeskonna liikmeid. Tal on üle 20 aasta kogemusi survevaluvormide projekteerimise ja tootmisega. Samuti jagub Mikal teadmisi ka kõikvõimalike teiste spetsiaaltööriistade kohta.

Junia Liu

Junia Liu

Projektijuht

Junia on kogemustega projektijuht Pdat Shenzheni kontoris. Ta omab rahvusvahelise majanduse magistrigraadi ja on varasemalt olnud aktiivne kaubandussektoris. Junia juhib ülepiirilisi projekte ja arendab koostöövõrgustikku Hiinas.

Eva Hu

Eva Hu

Müügijuht

Magistrigraadiga masinaehitustehnoloogias loob ja hoiab Eva suhteid kõige suuremate valuvormide tootmistehastega Shenzheni piirkonnas, Hiinas. Lisaks tegeleb ta meie rahvusvaheliste klientidega.

Liu Min

Liu Min

Tehniline juht

Liu Min on väga kogenud Hiina töötleva tööstuse sektoriga. Eelkõige tunneb ta läbi ja lõhki kohalikku valuvormide tööstust. Liu Min on hariduselt masinaehitustehnoloogia, tootmise ja automatiseerimise magister.

Võtke meiega ühendust

Kontaktinfo

  • Peetri 11, 10415 Tallinn, Estonia
  • +372 523 5058
  • info@pdat.ee
  • Pdat Estonia OÜ

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade